
Obavještavamo cijenjenu publiku da se koncert Dragane Mirković, jedne od najvećih muzičkih zvijezda regiona, koji je bio zakazan za 14. juni u Event centru Astorya u Banjaluci, odgađa i biće održan u novom terminu.
Do promjene datuma došlo je usljed iznenadnog tehničkog kvara na ventilacionom sistemu dvorane, koji nažalost nije moguće otkloniti u predviđenom roku, a koji je ključan za bezbjednost i udobnost svih prisutnih.
Organizator koncerta, BanjalučkiBL, upućuje iskreno izvinjenje publici zbog nastale situacije i zahvaljuje se na razumijevanju i strpljenju. Novi datum koncerta biće saopšten čim se stvore uslovi za nesmetano održavanje događaja, o čemu će publika biti blagovremeno obaviještena.
Svi koji su već kupili ulaznice mogu ostvariti povrat sredstava na prodajnim mjestima na kojima su ih i kupili.
Hvala vam na podršci i razumijevanju. Radujemo se skorom druženju uz muziku Dragane Mirković!
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.