Naslovnica koja je šokirala, ali i uzbudila Ameriku

Agencije
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Naslovnica koja je šokirala, ali i uzbudila Ameriku

Mlada manekenka Emili Ratajkovski nije ni slutila da će julsko izdanje magazina "GQ" izazvati toliko polemike.

Naime, američka kompanija "Land's End " koja se bavi pravljenjem odjeće, je uz svoj uobičajeni katalog koji šalje svojim potencijalnim kupcima prošlog mjeseca distribuirala i besplatni primjerak magazina za muškarce "GQ". Neki su se veoma obradovali, dok su drugi burno negodovali kada su na naslovnici magazina vidjeli razgolićenu manekenku Emili Ratajkovski.

Svojom zaista senzualnom i provokativnom fotografijom Emili je izazvala pravi haos u Americi, ali i neodobravanje i kritiku mnogih roditelja koji su zabrinuti za razvoj svoje maloljetne djece, odnosno sinova.

Ipak, Emilina fotografija nije ni prva ni posljednja u moru provokativnik i seksi fotografija, ali je baš ova naslovnica dobila veliku pažnju kada je kompanija " Land's End " koja inače pravi odjeću, uglavnom konzervativnog kroja, odlučila da magazin "GQ" pokloni svojim vernim mušterijama kao bonus uz njihove porudžbine.

„Moj četrnaestogodišnji sin je danas pokupio poštu i bio je šokiran i oduševljen "poklonom" koji ste nam poslali, a naročito apsolutno vulgarnom naslovnicom!", jedna je od poruka ljute majke koja je poslala poruku kompaniji, dok je slijedeća poruka zaista komična:

„Od vas sam naručila uniformu za privatnu katoličku školu, a vi ste nam poslali naslovnicu sa gotovo pornografskom fotografijom".

Direktor kompanije " Land's End " se na kraju izvinio svim kupcima i uvjerio ih da će im od sada na kućnu adresu stizati mnogo prikladniji turistički časopis.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.