Madona bi trebalo da bude uzor ženama širom svijeta

Agencije
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Madona bi trebalo da bude uzor ženama širom svijeta

Kraljica popa postala je zaštitno lice modne kuće Versaće, a Donatela je imala samo riječi hvale za Madonu.

Čini se da je Madona počela da dominira medijima – nakon što su procurile dvije nove pjesme s predstojećeg albuma, pa zatim niz eksplicitnih fotografija za "Interview" magazin, pjevačica će po četvrti put biti zaštitno lice nove kolekcije Donatele Versaće za proljeće/ljeto 2015. godine.

"Madona je sama svoj gazda, uzor koji prikazuje ostalim ženama na svijetu kako možemo da radimo šta god mi želimo i da dobijemo šta želimo i da tako možemo živjeti cio život, bez ikakvih kompromisa", odgovorila je Donatela na pitanje zašto je izabrala Madonu.

Inače, crno-bijele fotografije radili su čuveni fotografi Mart & Marcus, a na pedesetšestogodišnja pjevačica izgleda besprjekorno na njima.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.