Foto: Džoni Dep u nastavku Fantastičnih zvijeri
Američki glumac Džoni Dep pridružiće se glumačkoj ekipi nastavka filma "Fantastične zvijeri i gdje ih naći" čije će snimanje startovati početkom sljedeće godine u režiji Dejvida Jejtsa i sa Edijem Redmejnom opet u glavnoj ulozi.
Još nije poznato koji lik će Dep tumačiti u ovom novom serijalu proisteklom iz priča o Hariju Poteru, adaptaciji knjiga Džej Kej Rouling o piscu Njutu Skamanderu (Redmejn) u tajnom društvu vještica i čarobnjaka u Njujorku, 70 godina prije nego što će Hari Poter čitati njegove knjige u školi.
Dugo najavljivani film "Fantastične zvijeri i gdje ih naći" stiže u domaće bioskope 17. novembra ove godine, a ljubitelji ovih čarobnjačkih priča već se raspituju za ulaznice za bioskopske premijere.
Inače, Dep će snimiti nastavak "Zvijeri" nakon što završi angažman na filmu "Ubistvo u Orijent ekspresu" u režiji Keneta Brane.
Poslije "Zvijeri", kako je najavljeno, glumac će zaigrati u drami "Labdžrinth" o ubistvima Tupaka Šakura i Bigija Smolsa i rimejku "Nevidljivog čovjeka".
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.