Duša pjevača presudna za kvalitet

Cvija Mrkonjić
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Duša pjevača presudna za kvalitet

Uz muzički talenat, harizmu i neki lični pečat, mislim da je duša jednog pjevača presudna za kvalitet izvedbe. Da biste podigli publiku na noge, morate da joj otvorite dušu, to je zapravo uzajamno, jer i ona vama otvara dušu.

Smatra ovo pjevač grupe "Intime" Ljubomir Perišić, čije nastupe mnogobrojna publika rijetko propušta i koji svojom muzikom i pjesmom pune sva mjesta gdje nastupaju, bez izuzetka. Iako brojni muzičari vole da kažu da je današnja muzička scena loša i nekvalitetna, Perišić nije saglasan sa kolegama i ističe da imamo dobre muzičare, ali kao problem vidi to što su se okrenuli novcu, a zaboravljaju lični osjećaj i emocije, što je za muziku najbitnije.

Publika će bend ovog Nikšićanina imati priliku da čuje 26. novembra u banjalučkoj dvorani "Borik", kada će zajedno sa grupom S.A.R.S. nastupiti na humanitarnom koncertu, a povodom obilježavanja Svjetskog dana borbe protiv side.

Koliko vrijedno rade i koliko se trud isplati "Intime" je pokazao snimanjem pjesme i spota "Banjalučanka". Iako je njihov prvenac objavljen prije samo dva mjeseca, već je pobrao brojne pohvale. Tekst je napisao glumac Andrija Milošević 2008. godine po jednoj Perišićevoj životnoj priči.

- Pjesma je uspješnija nego što smo očekivali. Predivan je osjećaj kada uđete u kafić, a tamburaši vas dočekaju vašom pjesmom. To je definitivno znak da ste uspjeli - kaže Ljubomir.

"Intime" je nedavno snimio još jednu pjesmu po Andrijinom tekstu, a Perišić trenutno sprema i duet sa poznatim pjevačem čije ime nije želio još da nam otkrije.

- Imamo mnogo planova za budućnost, čekaju nas nastupi u BiH, Austriji i Njemačkoj - naveo je Ljubomir.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.