Dikaprio će svjedočiti na sudu zbog filma Vuk sa Volstrita

Tanjug
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Dikaprio će svjedočiti na sudu zbog filma Vuk sa Volstrita

Njujork - Poznati glumac Leonardo Dikpario svjedočiće na sudu u slučaju vezanom za film "Vuk sa Volstrita" snimljenom 2013. godine, prenijeli su američki mediji.

Naime, bivši izvršni direktor brokerske firme "Straton Oakmont" Endrju Grin zahtjeva 25 miliona dolara odštete u tužbi koju je podnio protiv producentske kuće "Paramaunt pikčers", kao i ostalih producenata.


U tužbi se navodi da je u filmu predstavljen kao "kriminalac, uživalac droge i poremećeni čovjek" kroz lik Nikija Koskofa.

Dikaprio je pozvan u svojstvu svjedoka, a njegovi advokati su saopštili da je njegovo razumijevanje scenarija, improvizacija drugih glumaca u filmu, kao i kreativnih odluka koje su donijeli drugi glumci "previše siromašna da bi on mogao valjano da svjedoči u ovom slučaju".

Ipak, sud je zahtjevao da se Dikaprio pojavi kao svjedok, prenosi "Blic".

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.