Banjaluka pjevala uz energičnog Blažu i kljunove

M. P.
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Banjaluka pjevala uz energičnog Blažu i kljunove

Drugi "Beer Fest" u Banjaluci počeo je u četvrtak uveče ispred tvrđave Kastel, a utisak večeri ostavio je definitivno "Prljavi inspektor Blaža i kljunovi" nezaboravnim energičnim nastupom.

Publika je pjevala i uz neprolazne hitove "Zabranjenog pušenja", a podržala je i lokalne bendove "Neuro", "Šamrok Rovers" i "Nair".

Ako je suditi po komentarima posjetilaca, ovogodišnje izdanje festivala može se pohvaliti odličnom organizacijom, svjetskim izgledom bine, kao i ozvučenjem i osvjetljenjem.

Drugi dan festivala, petak, bio je rezervisan za "Bed kopi", "Psihomodo pop", Koloniju i domaće "Voodoo Mojo ", "Shanghai street fight" i "Aleksandriju".

Posljednjeg dana festivala, u subotu, nastupiće "The Prodigy tribute band", "Ortodoks Kelts" i Rambo Amadeus.

Ulaznica je pet maraka.

 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.