
Pevač Danijel Alibabić u braku je sa Oliverom Bibom Barović sa kojom ima dvoje djece, a svoju privatnost trude se da sačuvaju za sebe.
Danijel Alibabić sa porodicom živi u Crnoj Gori gde uživaju u luksuznom životu, a čak imaju i svoju plažu.
- To je na mestu Perazića Do, koje se nalazi između Petrovca i Budve. To je predivno mesto. Tamo je moja tazbina i moj tast je tamo napravio stvarno predivnu oazu. Uživamo svi, a posebno deca mnogo vole da budu tamo - rekao je on jednom prilikom. - Nije ljubomorna, jer prosto to nema veze sa ženama, uvek ide da li je žena ljubomorna, a glavno pitanje treba da bude da li smo mi ispravni i da li mi dajemo materijal i povod da budu ljubomorne. Treba sebe da ispitujemo, a ne njih da li su one ljubomorne- rekao je on tada.
Danijel iza sebe ima brak sa Jovanom Nikolić koju je upoznao u rijalitiju "Farma". Oni su se razveli nakon samo tri mjeseca, a njihov rastanak je propraćen skandalima.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.