Foto: Opet prvi? Moraću da se oženim Jelenom što pre
Na konstataciju autora intervjua da nije izgubio meč od kada je zaprosio dugogodišnju devojku Jelenu Ristić, Novak Đoković se nasmijao i odgovorio: "Izgleda da ću morati da se oženim vrlo brzo".
Tradicionalno, po završetku finala Masters serije u Londonu, voditelj programa i šampion obišli su krug oko "O2 arene" i ćaskali, uz uključenu kameru.
U jednom trenutku, autor intervjua otkrio je Novaku Đokoviću da se i sam vjerio tokom 2013. godine, a da je primjetio kako Nole nije izgubio nijedan meč od kada je poslije poraza u finalu US Opena odlučio da zaprosi dugogodišnju djevojku Jelenu Ristić.
"Mislim da je to bio logičan korak dalje u našoj vezi, ona je bila moja najveća podrška, uz porodicu, tokom prethodnih osam godina i odlučio sam da uradim to, da napravim taj prirodan naredni korak... Za mene je to bio bitan događaj, kada sam je zaprosio, dogodilo se posle US Opena, a od tada... Nisam izgubio meč", slegao je ramenima Đoković i zaključio:
"Izgleda da ću morati da se oženim vrlo brzo kako bih nastavio ovaj niz pobeda".
Od prosidbe, Đoković ima skor 22-0 i četiri ATP titule.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.