Foto: Od trača do istine: Slađa razvija posao
Pejvačica i plesni koreograf Slađana Delibašić, eks Slađa Đogani, otvorila je nedavno svoj salon ljepote na Vračaru. Ona je u ovaj biznis uložila nekoliko stotina hiljada evra i, ukoliko se ispostavi da je napravila dobru investiciju, ima namjeru da proširi posao, izjavio je neimenovani izvor blizak Slađani.
Interesantno je i to da je pjevačica svuda po lokalu okačila svoje slike, a mogu se vidjeti i reklame na kojima je ona prikazana u nekoliko različitih poza i odjevnih kombinacija.
Elem, Slađa je, pored nespornog talenta za ples, uspjela i kao pjevačica, a nerijetko se upušta i u poslovne vode, pa se pored biznisa sa salonima ljepote uskoro može očekivati i butik s njenom robnom markom, u kome će se prodavati pretežno yins - rekao je neimenovani izvor jednom beogradskom listu i dodao:
- Kad su se ona i Đogani razveli, Slađana je odlučila da se oproba kao poslovna žena. U salon koji je nedavno otvorila uloženo je nekoliko stotina hiljada evra. Digla je silne kredite i sve masno platila, jer je želela da i u ovom poslu bude najbolja.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.