Nisam ljubomorna na Dejvida

Glas Srpske
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Nisam ljubomorna na Dejvida

Supruga, planetarno popularnog fudbalera, Dejvida Bekama Viktorija otkriva da nije ljubomorna zbog izgleda svog muža, za kojim luduju dame širom svijeta.

Poznatoj trendseterki i nekadašnjoj Poš Spajs Viktoriji Bekam, koja skoro jedanaest godina uživa u braku sa engleskim fudbalerom, ne smeta što njen suprug privlači mnoge dame.

- Kada gledam Dejvida, uvijek sebi kažem: on je tako zgodan, srećna sam što je baš on moj muž! Dejvid je i odličan otac našim sinovima Bruklinu, Romeu i Kruzu. Ne smeta mi što ga ljudi stalno gledaju i konstatuju da je privlačan. I ja to stalno primjećujem! Nisam ljubomorna osoba i ne dotiču me nikakve priče jer sam sigurna u našu ljubav - otkrila je tridesetpetogodišnja Viktorija, čiji brak je imao dosta turbulencija.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.