Foto: Mesi uživa na medenom mjesecu
Poznati fudbaler Lionel Mesi uživa sa svojom suprugom Antonelom na medenom mjesecu na Karibima gdje je novopečeni bračni par poveo i svoju djecu.
Mesi se ne odvaja od supruge, a koliko uživaju u braku najviše se vidi po izrazima njihovih lica. Društvo im neizostavno prave njihovi mališani, a pridružio se i Mesijev saigrač i prijatelj Luis Suarez sa porodicom.
Ova vesela družina baš zna da uživa, a Antonela uopšte ne mari što na medenom mjesecu nema previše romantike jer nisu sami. Izgleda da je ona srećna što su svi na okupu, a pratioci na društvenim mrežama obožavaju je zbog skromnosti, prirodnosti i ljepote, što se vidi po njihovim komentarima. Svjetski tabloidi danima su pisali o Mesijevom vjenčanju koje je održano 30. juna u njegovom rodnom gradu Rozariju u Argentini.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.