Jelena Đoković otkrila mjesto na kojem pronalazi mir

G.S.
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Agencije

Jelena Đoković podijelila je sa pratiocima fotografije sa Balija, gdje je uživala u izlasku sunca na planini Batur, jednom od najpoznatijih aktivnih vulkana na svijetu.

Uz fotografije je napisala da joj gradska vreva nije potrebna i da joj je za sreću dovoljno more i planine. Snimci prikazuju spektakularne predjele, oblake ispod vrha planine i nesvakidašnji mir po kojem je ovo mjesto poznato.

Planina Batur nalazi se u oblasti Kintamani na indonežanskom ostrvu Bali i uzdiže se na 1.717 metara nadmorske visine. U njenom podnožju smješteno je jezero Batur, najveće kratersko jezero na ostrvu, koje dodatno upotpunjuje jedinstven pejzaž.

Uspon do vrha obično počinje tokom noći i traje oko dva časa, a nagrada za trud je nezaboravan pogled na izlazak sunca i okolne vulkanske vrhove. Zahvaljujući pristupačnoj stazi i zadivljujućoj prirodi, Batur je postao jedna od najposjećenijih turističkih atrakcija na Baliju.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.