Foto: Džodi Foster sinovima će otkriti ko im je otac kada napune 21. godinu
Los Anđeles - Nakon što je prvi put javno govorila o svom seksualnom opredjeljenju Džodi Foster je ispričala da će i svojoj dvojici sinova otkriti ko im je biološki otac tek kada napune 21.godinu, prenose agencije.
Džodi je sinove Čarlsa i Kita dobila dok je bila u vezi sa dugogodišnjom partnerkom Sidni Bernard, koja je nastavila da učestvuje u odgajanju dječaka i nakon raskida njihove veze.
Međutim, glumica nikada nije javno govorila o identitetu muškarca koji joj je pomogao da postane majka.
- Ona će dječacima reći ko im je otac kada budu punoljetni, tako je odlučila. Tada će oni i sami biti odrasli i znaće kako da se nose sa tim - kazala je Beverli Bejts, majka Rendija Stouna, koji je bio najbolji prijatelj Džodi Foster, za koga su mnogi i spekulisali da je otac dječaka.
Stvar koja je dodatno pobuđivala sumnju je to što je Rendi obožavao Džodine sinove.
Stounova majka je između ostalog otkrila i da je njen sin znao ko je otac Džodinih sinova, ali nije želeo čak ni njoj da kaže da ne bi ugrozio Džodino poverenje.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.