Foto: Džastin Biber odlijepio za pjesmom srpske pjevačice i hoće da je upozna
Džastin Biber je nakon koncerta u Zagrebu uživao u jednom klubu u društvu hrvatskih manekenki gdje je čuo i pjesmu Sandre Afrike.
On je, navodno, uz tu pjesmu skako i veselio se, a prijateljima se poverio kako mu se veoma dopada pjesma i da bi želio da upozna pjevačicu koja je pjeva, a vidjećemo da li će mu se želja ostvariti.
Nakon provoda Džastin Biber je manekenke pozvao na nastavak druženja u njegovoj hotelskoj sobi. Šta se događalo iza zatvorenih vrata zauvijek će ostati tajna jer su morale da potpišu čuveni „ugovor o tajnosti".
Djevojke su na druženje sa Biberom stigle sa modne revije, a poznati hrvatski maneken Josip Tešija smatra da su djevojke trebale da odbiju druženje – "Manekenstvo je ozbiljan posao".
Iako niko ne smije da govori o tome šta se dešavalo iza zatvorenih vrata, mediji prenose da je druženje proteklo uz društvene igre.
Navodno svoj boravak u Zagrebu produžio je zato što je u jednom gradskom studiju snimao novu pjesmu.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.