Foto: 50 Cent kao producent
Američki reper i glumac Kurtis Džekson, poznat kao "50 Cent", odlučio je svojim poslovnim poduhvatima dodati novi, biće producent filmova.
Njegova kompanije je već otkupila osam scenarija, otkrio je na "Sundance" Film festivalu u Juti.
Za "Rojters" je ovaj muzičar i glumac, koji ima i vlastitu modnu liniju, izjavio kako će prvo biti producent filma "The Dance" u kojem će glumiti sa slavnim Nikolasom Kejyom.
Kutrisa ne brine globalna ekonomska kriza i smatra da ona na njega neće uticati kao na druge ljude, jer ne strahuje da sam finansira neke stvari, ako mora. Na listi 100 najbogatijih slavnih osoba, koju je sačinio magazin "Forbes", "50 Cent" se našao na 26. mjestu. Njegovo bogatstvo se procjenjuje na oko 150 miliona američkih dolara, stečenih u periodu od juna 2007. godine do juna 2008. godine.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.