M25: Nedić stao u finalu

Milan Zubović
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Glas Srpske

KRAMZAH - Teniser iz Doboja Andrej Nedić nije uspio da stigne do titule na turniru iz serije M25 u austrijskom Kramzahu jer je u finalu poražen od Vladislava Orlova rezultatom 7:5, 1:6, 1:6.

Mladi Dobojlija, koji je pred ovaj turnir držao 404. mjesto na ATP listi, bio je blizu toga da dođe do druge titule u istoj seriji nakon što je prvu osvojio početkom juna ove godine. Ipak, plasmanom u finale potvrdio je odličnu formu ove godine. 

U prvom setu viđena je velika borba koja je trajala 58 minuta. 

Prvo je Nedić napravio brejk u trećem gemu, da bi odmah potom izgubio svoj servis, a drugi brejk napravio je u 11. gemu kada je poveo sa 6:5 i potom taj set riješio u svoju korist. 

Drugi set Orlov je dobio za samo 36 minuta, da bi isto tako dominirao i u trećem da bi u sedmom gemu iskoristio treću meč loptu i došao do slavlja.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.