Uspješan nastup Srpskog sokola u Vojvodini (FOTO)

D.D.

ZVORNIK – Takmičari Tekvondo kluba Srpski soko imali su uspješan nastup na turniru „Vojvodina open“ u Bačkoj Topoli za mlađe kategorije.

Na ovom takmičenju učestvovalo je 300 takmičara iz pet zemalja a Srpski soko je imao 14 predstavnika koji su bili veoma uspješni. Zvorničani su naime osvojili 21 medalju.

Osvojili su šest zlatnih, šest srebrnih i devet bronzanih medalja. Srđan Simić član ovog kluba osvojio je prvo mjesto u borbama te u formi, pa je proglašen za najuspješnijeg juniora na turniru

U zvorničkom klubu ističu da su zadovoljni nastupom na ovom takmičenju

-Takmičenje u Bačkoj Topoli je pokazalo da imamo veoma kvalitetan podmladak na kojeg možemo da računamo za budućnost. Zadovoljni smo ostvarenim rezultatima i vjerujemo da će naša ekipa uskoro donositi medalje i sa većih takmičenja – poručuju u klubu.