Foto: Svađa Jelene i Serene
Jelena Janković i Serena Vilijams nikako da usklade tempo kojim igraju svoj meč.
Nakon što su zbog slične situacije imale konflikt u Čarlstonu, sada se isto ponovilo i u duelu u Dubaiju.
Jelena je ponovo pomislila da Serena igra presporo nakon što je Amerikanka podgila ruku prije servisa JJ kako bi se nakašljala.
Jelena je odgovorila ironičnim: „Uzmi koliko god ti treba vremena".
Uslijedila je rasprava sa sudijom, Serenina opaska: „Hoćeš li ponovo ovo da radiš, Jelena?", ali i spuštanje tenzije poslije meča.
„Nije to ništa. Bila je znatno bolja od mene, a ovo je sve zaboravljeno", rekla je Jelena, a Serena je kazala da se na mreži izvinila Jankovićevoj ako je igrala presporo.
Bilo kako bilo, srpska teniserka izgleda da gubi koncentraciju poslije takvih rasprava – sada je odservirala dvije duple greške u nizu, a u Čarlstonu je izgubila meč, iako je do svađe imala set i brejk viška.
Jelena Janković izgubila je ovaj meč četvrtfinala od Serene sa 6:2, 6:2.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.