Sport timu treće mjesto

D. Ra.
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Sport timu treće mjesto

Beč - Fudbaleri Sport tima iz Banjaluke rođeni 2002. godine osvojili su treće mjesto na Viner sportklub junior kupu održanom u Beču.

Banjalučani su odlično odigrali čitav turnir i zabilježili tri pobjede uz dva remija sa gol-razlikom 8:1. U grupnoj fazi Sport tim je zabilježio dvije pobjede i dva remija i sa osvojenih osam bodova zauzeli su drugo mjesto i u meču za treće mjesto na turniru sa 2:0 savladali su Viner sportklub.

- OFK Sport tim je na najbolji način prezentovao fudbal Republike Srpske i Banjaluke pa se sa sigurnošću može reći da je već prepoznatljiva ekipa van teritorije BiH i jedna od najkvalitetnijih omladinskih škola na prostoru BiH. Na ovom turniru smo sigurno igrali najbolji i najkvalitetniji fudbal, tako da možda možemo da žalimo što nismo osvojili prvo mjesto, ali ima vremena i za ta najsjajnija odličja - rekao je trener ekipe Radomir Popović.

U Sport timu se posebno istakao Danilo Teodorović, koji je bio najbolji strijelac turnira sa sedam postignutih pogodaka. Na turniru je učestvovalo deset ekipa iz Austrije, Njemačke i Republike Srpske.

 

 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.