Rukometaš Leotara prešao u Krku

Darko Dragičević
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Glas Srpske

NOVO MESTO - Muški rukometni klub Krka je doveo pojačanje iz trebinjskog Leotara. Novi član ove ekipe je dvadesetdvogodišnji pivot Đorđe Ratković koji je potpisao ugovor s zeleno- bijelima.

Ratković je bio član Leotara u periodu kada je ovaj klub ostvario najveće uspjehe, osvajao Kup Republike Srpske i igrao u Evropi.

- Odlučio sam se za dolazak jer sam osjećao da je pravo vrijeme za novi izazov. Krka se činila idealnim okruženjem za sljedeći korak u mojoj karijeri. Igranje za klub s tradicijom, s vjernom navijačkom bazom i jasnim identitetom nosi posebnu težinu. Ova podrška s tribina daje dodatnu snagu i motivaciju.Vjerujem da će promjena okruženja i novi suigrači donijeti novu energiju. Svaka promjena je prilika za osobni i profesionalni razvoj. Vjerujem da ćemo brzo postati pravi tim. Na terenu želim biti stabilan igrač koji uvijek daje sve od sebe. Za mene je timski duh jedna od najvažnijih vrijednosti, istakao je Ratković.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.