Pojedinci ruše klub

S. B.
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Pojedinci ruše klub

PRIJEDOR - Upravni odbor Fudbalskog kluba Rudar Prijedor na vanrednoj sjednici održanoj u četvrtak uveče odbacio je sve negativne informacije koje su se pojavile u javnosti posljednjih dana.

- Nevjerovatno je da pojedinci zbog svojih sitnih interesa pokušavaju da podrivaju i ruše klub. Očigledno je da oni žele da Rudar Prijedor ide prema ponoru, a ne uzlaznom linijom. S takvima ne želimo da imamo bilo šta - istakao je član uprave kluba Ratko Macanović.

U javnosti su se pojavile informacije da će klub namjerno ispasti iz Premijer lige BiH, jer su "navodno opština i načelnik Marko Pavić digli od njega ruke".

- To su nebuloze, da ne kažem grublje riječi. Načelnik Pavić je bio na našoj utakmici i u subotu protiv Sarajeva, počasni je član našeg kluba. Osim toga, i projekat izgradnje Gradskog stadiona je aktuelizovan, razmišlja se u tom pravcu. Očigledno je da to nekome nije u interesu, jer nije u toj priči. Sto ljudi ne može da ispravi kada pokvari jedan... Ovo je direktan atak na Fudbalski klub Rudar Prijedor - rekao je Macanović.

Čelnici premijerligaša iz grada na Sani su najavili i saopštenje za javnost.

- Upoznaćemo fudbalsku javnost u Republici Srpskoj sa svim onim sa čim se klub suočava. I ne samo to već ko nam podmeće klipove u točkove. Jednostavno, od ovakvih neargumentovanih spekulacija i izrežiranih situacija želimo da se ogradimo - rekao je sekretar kluba Zoran Janjetović.

 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.