Foto: Novak skuplja novac i u Njujorku
Nakon veoma uspješne humanitarne večeri u Londonu, Fondacija Novak Đoković organizovaće sličan događaj i u Njujorku za nekoliko mjeseci.
Najbolji teniser svijeta okupiće poznata lica iz sporta, politike i šou biznisa 10. septembra, gdje će pokušati da ponovi uspjeh iz Britanije gdje je skupio 1,2 miliona funti za djecu Srbije.
Đoković će prethodno pokušati da osvoji svoj sedmi Gren slem, drugi US Open na kojem će učestvovati od 26. avgusta do 9. septembra.
Među brojnim zvanicama na gala večeri Fondacije Novak Đoković u Londonu bili su Goldi Hon, Kejt Hadson, Naomi Kembel, Boris Beker, Džerald Batler, Ričard Brenson, Tim Henman, Džeremi Piven, Marion Bartoli i Roni Vud.
Takođe, svojim prisustvom Gala večeru su uveličale i princeze Beatris i Judžin od Jorka, kao i njihova majka Sara Ferguson, vojvotkinja od Jorka.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.