Foto: Starsport
BEOGRAD- Košarkaši Partizana savladali su Monako rezultatom 100:80 u 17. kolu Evrolige.
Crno-bijeli su odigrali fantastičan meč u prepunoj Štark areni i došli do ubjedljivog trijumfa.
Najefikasniji u redovima Partizana bio je Matijas Lesor sa 21 poenom. Partizan je sada na skoru od 8 pobjeda i 9 poraza u Evroligi.
Košarkaši Albe pobijedili su večeras kod kuće ekipu Baskonije rezultatom 85:84 (27:20, 27:18, 23:19, 8:17) u meču 17. kola Evrolige. Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Džejlen Smit sa 19 poena. Kod gostiju, najbolji je bio Pjera Henri sa 18 poena.
Košarkaši Žalgirisa ubjedljivo su pobijedili na svom trenu ekipu Fenerbahčea 86:66. Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Ignas Brazdejkis sa 17 poena. Kod gostiju, najbolji je bio Devin Buker sa 10 poena.
Virtus je u Barseloni savladao domaće košarkaše 83:75, dok je Bajern na svom terenu nadigrao Panatinaikos sa 84:68.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.