Mrkaić srušio Slogu

NOVI GRAD - Fudbaleri Borca savladali su u Novom Gradu dobojsku Slogu sa 2:1 u 12. kolu Premijer lige BiH.

Ovo je "crveno-plavima" bila šesta pobjeda, pa se sada nalaze na trećoj poziciji sa 20 bodova, dok je Sloga ostala na 14 bodova i ternutno je sedma.

Banjalučani su odlično igrali u prvom poluvremenu i stvorili mnogo izglednih prilika za gol, ali su iskoristili samo jednu kada je u 17. minutu pogodio Alen Jurilj.

Kako to obično biva, kazna je stigla u 48. minutu i to preko fudbalera Borca na pozajmici u Slogi, Luke Kulenovića. Sloga je imala još jednu priliku, nakon čega je Borac preuzeo inicijativu, i golom Momčila Mrkaića u 82 .minutu došao do trijumfa. Sloga je od 69. minuta igrala sa igračem manje, kada