Milojević donio remi Borcu

D. D.

ANTALIJA - Mladi tim Borca je odigrao neriješeno 1: 1 protiv drugog tima moskovske Rodine.

U ovom meču trener Vinko Marinović je pružio šansu pretežno mladim igračima koji dosad nisu imali preveliku minutažu na pripremana da odmjere snage protiv ruskog tima.

Meč su počeli: Pavlović, Dojčinović, Milojević, Šušić, Popara, Blagaić, Bosnić, Bogdanić, Marčetić.

Rusi su poveli u četvrtoj minuti. Napadač Nikita Goldbin je bio najsnalažljiviji u šesnaestercu gdje je odbijenu loptu poslao u mrežu. Bili su Moskovljani bolji i u nastavku meča, ali je Borac došao do izjednačenja u 68. minuti. Nakon ubacivanja Blagaića, golman Hamhoev je loše intervenisao, ispala mu je lopta i to je kaznio Đorđe Milojević. Do kraja se rezultat nije mijenjao.

Borac će danas odigrati još jedan kontrolni meč a rival će biti letonski tim Auda.