Marka: Ronaldo plaćeniji od Mesija

B92
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Marka: Ronaldo plaćeniji od Mesija

Madrid - Najbolji igrač Reala iz Madrida Kristijano Ronaldo produžio je ugovor za još tri godine, tako da će u redovima “kraljevskog kluba” ostati do 2018, piše „Marka“.

Ronaldo će tako postati najplaćeniji igrač u španskom fudbalu sa godišnjom zaradom od 17 miliona evra, što je za milion više nego što dobija Lionel Mesi.

Ovim su prekinute spekulacije da bi jedan od najboljih fudbalera današnjice mogao da se vrati u Mančester Junajted čije boje je sa velikim uspjehom branio od 2003. do 2009. godine.

- Ja ne grizem ruku koja me hrani i ne pričam o ljudima koji loše govore o meni, rekao je Ronaldo, aludirajući na izjavu bivšeg trenera Reala Žozea Murinja, koji ga je “pecnuo” u intervjuu za vikend navodeći španskim novinarima da je “svojevremeno trenirao Ronalda, ali onog pravog, Brazilca“.

Kristijano Ronaldo je od 2009. odigrao 200 utakmica za Real Madrid na kojima je postigao 201 gol.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.