Kup BiH za rukometaše: Siloviti Banjalučani

S. K.

BANjALUKA - Rukometaši Borac m:tel-a deklasirali su dobojsku Slogu sa 34:22 (23:10) u revanš utakmici četvrtfinala Kupa BIH i izborili plasman na završni turnir takmičenja čiji su aktuelni pobjednici.

Borac je slavio i u prvom susretu (27:26), a sve dileme o ukupnom pobjedniku, ako ih je uopšte i bilo, riješene su već na samom startu. "Crveno-plavi" du meč otvorili sa 8:0 (osmi minut), četiri minute kasnije bilo je 11:1, i ostatak utakmice odigran je bez naboja, uobičajenog za duele starih rivala.

Najefikasniji u redovima Borca bili su Vukašin Rakocija sa 7, Miloš Nježić sa 6 pogodaka, dok su se kod Sloge istakla dva bivša igrača banjalučkog tima, Nikola Knežević sa 7, odnosno Arsenije Bubić sa 5 podtignutih golova.