Foto: Krajinović se povukao sa turnira u Beogradu
BEOGRAD - Srpski teniser Filip Krajinović povukao se sa Belgrade open turnira iz zdravstvenih razloga, saopštili su danas organizatori.
-Nažalost, morao sam da se povučem sa turnira iz zdravstvenih razloga, nisam 100 odsto spreman, a nisam smeo da rizikujem nedelju dana pred Rolan Garos. Veoma sam tužan što neću igrati u Beogradu, gde inače mnogo volim da igram. Juče sam trenirao, ima sam želju da igram i da do poslednjeg trenutka proverim da li će to biti zaista i moguće - rekao je Krajinović.
Meč koji je trebalo da se odigra danas između Krajinovića i Hamada Međedovića, odložen je za sutra, a Međedović čeka protivnika iz kvalifikacija.
Turnir u Beogradu je iz serije 250 i igra se do 29. maja.
U FBiH 44 novozaraženih, preminule dvije osobe
SARAJEVO - Nova 44 slučaja infekcije virusom korona potvrđena su u FBiH, a dva lica su umrla, podaci su federalnog Zavoda za javno zdravstvo.
Novih slučajeva jedino nema u Bosansko-podrinjskom i Zeničko-dobojskom kantonu.
Do sada je testirano ukupno 665.295 uzoraka, a virus je potvrđen kod 132.984 osobe.
S današnjim danom, broj smrtnih slučajeva dostigao je 5.178.
Zaključno s današnjim danom, u Federaciji BiH se oporavilo 121.117 pacijenata, 153 u protekla 24 časa.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.