Jelena sa Halepovom za drugi trofej u Indijan Velsu

RTRS
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Jelena sa Halepovom za drugi trofej u Indijan Velsu

Srpska teniserka Jelena Janković sastaće se danas sa Simonom Halep iz Rumunije u finalu WTA turnira Indijan Veslu.

Večerašnje finale biće četvrti međusobni duel rumunske i srpske teniserke, a uspješnija je Halepova koja vodi sa 3:1 u pobjedama. Jankovićeva je dobila prvi međusobni susret, a posljednji meč odigrale su prošle godine u četvrtom kolu Australijan opena kada je Rumunka slavila sa 2:1 u setovima.

Jelena je posljednju titulu osvojila 2013. godine u Bogoti, a večeras će se boriti za svoj 14. trofej u karijeri, drugi u Indijan Velsu (prvi je osvojila 2010. godine).

S druge strane, treća teniserka svijeta je tokom karijere osvojila 10 titula, posljednji pehar podigla je ove godine u Šenženu.

Meč Janković - Halep počinje večeras, u 19 časova po srednjeevropskom vremenu, piše RTRS.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.