Foto: Dobojlije kući pjevajući
Živinice - Rukometaši Sloge preskočili su drugu prepreku na putu ka odbrani titule prvaka BiH, a ovaj put savladali su ekipu Konjuha 27:21.
Pobjeda posebno dobija na težini ako se zna da je u Živinicama "vruć" teren i da navijači daju veliku snagu domaćinu. Dobojlije su odličnom igrom u drugom dijelu pokazali da su kvalitetniji i da su s pravom među glavnim kandidatima za osvajanje prvenstva.
- Prezadovoljan sam igrom i rezultatom. Kao što sam i najavljivao utakmica je bila tvrda, sa jakim odbranama i mnogo duela, a u dva takva Danijel Vukićević i Vladimir Antonović zaradili su povrede, što je dodatni udarac za naš i onako skroman igrački kadar. Ipak, nadam se da će biti spremni za meč protiv Borca koji nas očekuje sutra - rekao je trener Aleksandara Dugić.
Utakmica protiv Borca jedna je od najvažnijih u borbi za titulu, jer su i Banjalučani startovali sa dvije pobjede.
- Meč jeste važan, ali ne i presudan, jer se titule obično ne osvajaju u derbijima - zaključio je Dugić.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.