Banjalučki kik-bokser Denis Marjanović: Pašće i Kardes

D. P.
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Banjalučki kik-bokser Denis Marjanović: Pašće i Kardes

Banjaluka - Član Kik-boks "Draženko Ninić" Denis Marjanović biće u nedjelju u holandskom gradu Hufdorfu na novom ispitu, a rival na profi-ringu biće mu domaći borac Hasan Kardes.

- Meč se održava u okviru World Fighting League (WFL), čiji je osnivač poznati holandski borac Malvin Manhof. To je praktično ista revija kao nedavna u Laktašima, samo će sada nastupiti još kvalitetniji borci. Radiću prestiž meč protiv Holanđanina, o kojem baš nemam puno podataka, ali sama činjenica da dolazi iz "zemlje lala" sve govori. Ipak, nadam se pobjedi - naglasio je Marjanović.

Svi mečevi na ovoj reviji radiće se u disciplini "K-1", a predviđeno je da traju tri runde po tri minuta.

- Osim prestiž borbi, planirana su i dva turnira, do 70 i do 95 kilograma, na kojima će nastupiti po četiri borca. Pobjedniku u kategoriji do 70 kg pripašće 10.000, a do 95 kg 20.000 evra - dodao je Marjanović.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.