Ana Ivanović: Spremna sam, vredno sam radila

B92
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Ana Ivanović: Spremna sam, vredno sam radila

Istborn - Srpska teniserka Ana Ivanović izjavila je da je spremna za sezonu na travi, a njena prva stanica biće turnir u Istbornu sljedeće nedjelje, prenosi B92.

- Mislim da je ovo peti ili šesti put da sam se prijavila, ali nekoliko puta morala sam da se povučem zbog povreda. Sada sam zdrava, spremna i iza sebe imam zaista dobre treninge, vredno sam radila u Beogradu - izjavila je Ivanovićeva, koja u Istbornu nikada nije prošla dalje od druge runde (učestvovala je tri puta).

Drago mi je što sam se vratila, ovo je sjajna priprema za Vimbldon, navela je.

- Trava je ovde besprekorna, zato je ovaj turnir i omiljen kod mnogih tenisera i teniserki - dodala je Ivanovićeva.

Ivanovićeva je trenutno 12. na svijetu, a sljedeće nedjelje u Istbornu će igrati šest teniserki iz Top 10.

- Svake godine konkurencija je jaka, a tereni su jako blizu hotelu. Jedini problem jeste što je vetrovito - kaže Ivanovićeva.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.