Srpski košarkaš Nikola Jović postigao 22 poena u poraza Majamija od Sakramenta

Tanjug
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Miami Heat

SAKRAMENTO- Košarkaši Sakramenta pobijedili su noćas na svom terenu ekipu Majamija rezultatom 95:83 u meču Ljetnje NBA lige.

Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Kigan Marej koji je postigao 41 poen. U ekipi iz Majamija istakao se srpski košarkaš Nikola Jović, koji je postigao 22 poena i imao je tri skoka i jednu asistenciju za 26 minuta u igri.

Košarkaši Filadelfije pobedili su Jutu u Solt Lejk Sitiju rezultatom 104:94. Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Džavonte Smart sa 19 poena. Srpski centar Filip Petrušev proveo je na terenu 26 minuta, a za to vrijeme imao je učinak od 10 poena, osam skokova i dvije asistencije. U timu Jute najbolji je bio Luka Šamanić sa 19 poena.

 U ostalim noćašnjim utakmicama Ljetnje NBA lige postignuti su sledeći rezultati: Memfis - Oklahoma 94:86, San Antonio - LA Lejkers 109:99 i Golden Stejt - Šarlot 98:83.

 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.