Igokea počinje novo takmičenje, Rusi u Laktašima

D.D.
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Igokea počinje novo takmičenje, Rusi u Laktašima

LAKTAŠI - Košarkaški klub Igokea počinje novo takmičenje i odmjeriće snage s klubovima u VTB Kupu.

Za tim iz Laktaša ovo će biti prilika da odigraju kvalitetne partije protiv ruskih timova a prvi rival je Uralmaš.

POred ove ekipe u grupi su još Uniks i Zenit

Trener Nenad Stefanović je govorio o protivniku, naglašavajući da se radi o ekipi sa kvalitetnim igračima, od kojih su se neki predstavili i na regionalnoj sceni:

-Očekuje nas početak takmičenja u Vinlajn Basket Kupu, jednom novom takmičenju koje igramo od ove sezone. Ekipa Uralmaša je sastavljena od jako velikog broja kvalitetnih i iskusnih igrača, verujem ljubiteljima košarke sa ovih prostora i poznatih imena poput Tarela Nelsona i Gereta Nevelsa, koji su igrali u Splitu, odnosno FMP-u”, rekao je šef struke tima iz Laktaša.

Stefanović je istakao da je za igrače bolje da igraju još jedno takmičenje, nego da do utakmice sa Partizanom

-Naša obaveza je da nevezano za to da l je trening utakmica, prijateljska ili bilo koje takmičenje, da sa ponosom i dostojanstvom branimo boje ovog kluba koji to zasužuje. Igračima je svakako veća radost da igramo utakmice nego da treniramo osam dana do Partizana. Radujemo se utakmici i pozivamo publiku da dođe u što većem broju”.

Igokea ekipu Uralmaša dočekuje sutra od 19 časova u Sportskoj dvorani Laktaši. Nakon povrede Džekvan Luis Igokea je dovela i novo pojačanje.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.