Foto: Živković strijelac u pobjedi PAOK-a nad Olimpijakosom
PIREJ - Fudbaleri PAOK-a pobijedili su večeras u Pireju ekipu Olimpijakosa rezultatom 4:2 u derbi meču 10. kola grčke Superlige.
Golove za PAOK postigli su srpski reprezentativac Andrija Živković u 38, Brendon Tomas u 56. iz penala i 65. i Magomed Ozdoev u 78. minutu. Andrija Živković je bio starter u ekipi iz Soluna, a zamenjen je u 89. minutu. Živko Živković je cijeli meč bio na klupi za rezerve.
Kod domaćih, u listu strelaca upisali su se Konstantinos Fortunis u 86. i Jorgos Masuras u osmom minutu nadoknade vremena.
PAOK se nalazi na četvrtom mjestu na tabeli sa 20 bodova, u narednom kolu na svom terenu igraće na svom terenu sa Panetolikosom.
Olimpijakos je drugi na tabeli sa 21 bodom, a u narednom kolu gostovaće Asteras Tripolisu.
U ostalim današnjim mečevima 10. kola Superlige Grčke, postignuti su sljedeći rezultati: Panetolikos - Asteras Tripolis 0:1, Janjina - Volos 1:1 i Aris - Atromitos 1:3.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.
Najnovije vijesti iz rubrike