Sloga ostala bez jednog igrača

G.S.
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Sloga ostala bez jednog igrača

ANTALIJA - Fudbalski klub SLoga ostao je bez jednog igrača. Nedim Mekić je u dogovor s klubom napustio pripreme u Antaliji i karijeru će da nastavi u Prištini.

Mekić je u ljeto 2014. godine iz omladinskog pogona Željezničara promovisan u prvi tim, čime je počeo seniorsku karijeru. Išao je na pozajmice u Igman TRavnik i Zvijezdu Gradačac.

U  julu 2017, Mekić potpisuje za Radnik iz Bijeljine, gdje provodi najstabilniji i najduži period karijere, ostavivši značajan trag u dresu premijerligaša, s kojim je igrao i evropske mečeve.

Nakon nekoliko sezona u Radniku, uslijedio je povratak u Sarajevo.

U septembru 2021. godine Mekić ponovo oblači dres Željezničara, iz kojeg prelazi u grčki PAS Lamiju, čime po prvi put u karijeri odlazi u inostranstvo.

Ipak, njegova epizoda u Grčkoj trajala je kratko, te se već u januaru 2025. godine vraća u domaći fudbal, potpisavši za Slogu.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.