Razlog više za osvajanje SP: "Badvajzer" obećava zabranjeno pivo pobjedniku

GS
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Razlog više za osvajanje SP: "Badvajzer" obećava zabranjeno pivo pobjedniku

Desetine hiljada konzervi „Badvajzer“ piva koje čame čekajući u katarskim skladištima nakon odluke da se zabrani prodaja alkohola na stadionima, a američki pivski gigant smislio je originalno rešenje – pobjednik Svjetskog prvenstva dobija sve!

"Badvajzer" je odavno poznat kao jedan od sponzora turnira, zbog čega je dobio monopol da prodaje pivo na stadionima, ali nakon odluke Fife može da toči samo bezalkoholnu verziju zlatnog napitka.

Posle odluke o zabrani alkohola na stadionima, mnogi fudbalski obožavaoci tražili su refundaciju od Fife, koja je odluku najvjerovatnije donijela pod uticajem katarske praljevske porodice.

Zbog toga bi desetine hiljada konzervi popularnog "bada" mogle da propadnu.

Posle odluke o zabrani alkohola na stadionima, mnogi fudbalski obožavaoci tražili su refundaciju od Fife, koja je odluku najvjerovatnije donela pod uticajem katarske praljevske porodice.

                                               

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.