Foto: Najveći klubovi Balkana u Banjaluci
BANjALUKA - Najveći klubovi u regionu, sa svojim mladim selekcijama, biće pristuni na drugom po redu ‘’SB Akademi Kup 2025’’ u Banjaluci, koji će tokom tri turnirska dana, od 12. do 14. decembra, ugostiti Crvenu zvezdu, Partizan, Dinamo, Borac, Osijek, Kustošiju i beogradski Atakante.
Turnir će se održati u dvije starosne selekcije U9 (2017. godište) i U8 (2018. godište) što predstavlja nadgradnju u odnosnu na premijerno izdanje. Biće to odlična prilika da SB Akademi proslavi prvi rođendan i da se osvrnemo na do sada urađeno.
- Iza nas je godinu dana rada i rapidnog rasta. Sve planirane ciljeve za ovaj period smo ispunili i to nas mnogo raduje. Pred nama su novi izazovi, a sami sebi zadali smo visoke zahtjeve. I ovaj turnir govori u prilog tome, željeli smo da okupimo najbolje klubove iz regiona. ‘’SB Akademi Kup 2025’’ predstavlja svojevrsni sajam fudbala, sajam talenta. Siguran sam da će ovi klinci pokazati sve ono što uče na treninzima - rekao je koordinator SB Akademi Dražen Dragosavljević.
Prošlogodišnji turnir osvojila je Crvena zvezda koja je u finalu pobijedila beogradski Viner. I ovaj put, najavljen je dolazak poznatih fudbalera koji će svojim prisustvom obradovati mališane.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.