Foto: Kukurelja ispunio obećanje dato pred Mundijal
Španija je svjetski šampion, a euforija oko toga i dalje traje na Pirinejima. Mnogi reprezentativci "crvene furije" su dali razna obećanja pred Mundijal, ali Mark Kukurelja je svoje obećanje ispunio
Novi bek Reala je podijelio fotografiju na društvenim mrežama sa tetovažama kojoj pridodaje, jednu sa likom selektora Luisa de La Fuentea.
Naime na startu priprema je rekao da će istetovirati lik selektora ako osvoje titulu svjetskog šampiona. Nakon osvajanja trofeja nije bježao od obećanja.
Skica tetovaže je otkrivena, nije velika, ali će biti vidljiva kao uspomena na osvajanje Mundijala u SAD, Kanadi i Meksiku.
Marc Cucurella is about to get a tattoo of Spain coach Luis de la Fuente.
— The Touchline(@TouchlineX) July 28, 2026
Before the World Cup, he promised to tattoo the coach's face on his body if Spain with the tournament. pic.twitter.com/fayFcjCSi3
Kukurelja je na zasluženom odmoru, ali se i on uskoro završava a lijevi bek će se priključiti novim saigračima u Real Madridu.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.