Foto: Agencije
BANjALUKA - Fudbaleri Borca u devetom kolu premijerligaškog karavana u nedjelju od 17.30 časova gostuju kod Posušja, a cilj svih u klubu je da se sa stadiona "Mokri dolac" vrate sa još jednom pobjedom, koja bi ih zadržala na liderskoj poziciji.
Iako igraju protiv rivala koji se nalazi na posljednjoj poziciji šef stručnog štaba Banjalučana Vinko Marinović poziva na oprez i smatra da Hercegovci sigurno zaslužuju mnogo veći broj bodova nego što ih imaju na svom kontu.
- U sve i jednoj utakmici Posušje je igralo skoro ravnopravno sa rivalima, stvaralo šanse, ali nije imalo sreće. Zbog toga moramo biti oprezni. Naravno naš cilj se zna. U svaki susret ulazimo sa željom da pobijedimo i tako će biti i ovog puta. Pokušaćemo da u nedjelju što prije dođemo do prednosti i onda će nam sigurno biti znatno lakše u ostatku meča - naglasio je Marinović.
U trenažnom procesu tokom sedmice bio je Jurah Karolina.
- Do početka meča ima još vremena, tako da ćemo vidjeti da li će se naći u sastavu, jer ne želimo ništa da rizikujemo. Nikola Terzić je i dalje van stroja, ali na svakoj poziciji imamo dovoljno alternativa, tako da nemamo razloga za zabrinutost - dodao je Marinović.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.