Foto: Bivši trener Borca preuzima Novi Pazar
NOVI PAZAR - Nenad Lalatović dolazi na klupu Novog Pazara!
Uprava srpskog superligapa je ekspresno reagovala poslije iznenadnog odlaska Vladimira Gaćinovića i za poziciju šefa stručnog štaba označila čoveka koji je više puta tokom karijere isticao da bi volio da radi u takvoj sredini.
Pregovori su u završnoj fazi i ako ne bude nepredviđenih okolnosti tokom vikenda, Lalatović će u ponedjeljak biti promovisan u novog trenera Plavih.
Pred Nenadom Lalatovićem će biti izazovan zadatak da u komplikovanom rasporedu utakmica zadrži Pazarce pri vrhu tabele.
Lalatoviću će Novi Pazar biti treći klub ove sezone, jer je počeo na klupi podgoričke Budućnosti, ali ju je napustio , zatim se kratko zadržao u lučanskoj Mladosti. Tokom karijere je vodio brojne timovie između ostalog Crvenu zvezdu i banjalučki Borac.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.
Najnovije vijesti iz rubrike