Barselona odgodila povratak na Nou Kamp

Tanjug
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: FC Barcelona

BARSELONA - Fudbalski klub Barselona saopštio je da će utakmicu trećeg kola Lige šampiona protiv Olimpijakosa, koja je na programu 21. oktobra od 18.45 časova, odigrati na Olimpijskom stadionu Luis Kompanis.

U saopštenju se navodi da klub nastavlja da radi na dobijanju potrebnih administrativnih dozvola za otvaranje renoviranog stadiona Nou Kampa u narednim danima.

"Barselona želi da se zahvali svojim članovima i navijačima na razumijevanju i podršci u tako složenom i uzbudljivom procesu kao što je povratak na novi Nou Kamp", dodaje se u saopštenju.

Početkom jula 2023. godine počelo je renoviranje stadiona Barselone. Tokom radova na Nou Kampu, Barselona je domaće utakmice igrala na Olimpijskom stadionu.

Povratak na renovirani stadion Nou Kamp bio je planiran za avgust ove godine, ali je rok više puta pomjeran.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.