Sjećanje na legendu: Limina objava o Radomiru Antiću izazvala snažne emocije

G.S.
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Limina objava o Radomiru Antiću rasplamsala emocije Foto: Njujork Post | Limina objava o Radomiru Antiću rasplamsala emocije

Svjetski poznata manekenka, i nekadašnja izabranica Marka Jarića, Adrijana Lima, našla se u centru pažnje ovdašnje javnosti zbog objave posvećene nekadašnjem selektoru Srbije, i slavnom treneru Radomiru Antiću.

Antićeva ćerka, Ana, inače je velika prijateljica sa Limom, a upravo zbog nje, Lima se oglasila na mrežama, pomenuvši i Radomira.

Limina emotivna poruka

"Tako sam počastvovana što sam upoznala tvog oca, tako sam počastvovana što sam tvoja prijateljica. Hvala za inspiraciju, volim vas sve" - napisala je Lima.

Podsjećanja radi, Radomir Antić je preminuo u aprilu 2020. godine, a ostavio je veliki trag u srpskom, ali i svjetskom fudbalu.

Tokom igračke karijere, nosio je dresove Slobode iz Užica, Partizana, Fenerbahčea, Saragose i Lutona, dok je kao trener radio u Partizanu (kao asistent), Saragosi, Realu iz Madrida, Ovijedu, Atletiku iz Madrida, Barseloni, Selti, Šandong Lunengu, Hebei Žongđiju, a bio je i selektor fudbalske reprezentacije Srbije od 2008. do 2010. godine, koju je predvodio i na Svjetskom prvenstvu u Južnoafričkoj Republici 2010. godine, prenosi Telegraf.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.