Švajcarska: Državljanin BiH osvojio 5 miliona evra na lutriji

24sata.hr
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Švajcarska: Državljanin BiH osvojio 5 miliona evra na lutriji

Vareze - Nezaposlenom državljanin biH (57), s prebivalištem u Švajcarskoj, sreća se nasmiješila u Italiji.

On je u jednom kafiću u Varezeu kupio srećku od 20 evra ne sluteći da će mu upravo ona donijeti dobitak na lutriji, piše 24sata.hr.

Vlasnici kafića "Casa Perez " rekli su da je srećniku pozlilo kad je shvatio da je osvojio 5 miliina evra.

"Osjetio je vrtoglavicu pa je sjeo za sto i tražio piće. Nikad nam se ništa slično nije dogodilo", rekla je Milagros Perez.

Zanimljivo je da je muškarac često iz Švajcarske dolazio u Italiju tražeći posao, te se u lokalu " Casa Perez " zaustavljao kako bi popio kavu i odmorio se, javlja "Corriere della Sera".

Srećni dobitnik još nije odlučio kako će potrošiti novac, ali je obećao da će s dijelom dobitka platiti putovanje Perezima koji su mu donijeli sreću.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.