Uhapšen razbojnik

Glas Srpske
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Uhapšen razbojnik

BEOGRAD - Policija je uhapsila Nikolu Kosića (1979) iz Beograda , zbog osnovane sumnje da je izvršio više krivičnih djela silovanja i krivična djela razbojništva.


Osumnjičeni Kosić krivična djela je vršio tako što je vikendom, nedjeljom u ranim jutarnjim časovima u periodu od 3.30 do 4.30 časova, pratio i sačekivao djevojke koje su se vraćale sa novobeogradskih splavova, ispred ili u ulazima zgrada.
Prilazio im je i nožem otimao novac, zatim ih primoravao na oralni seks ili ih je izvodio iz ulaza i odvodio u prostor za kontejnere koji se nalazi ispod zgrada u nivou garaža, gdje ih je, uz prijetnju nožem, silovao.

Postoji osnovana sumnja da je osumnjičeni Kosić izvršio više krivičnih djela silovanja i krivična djela razbojništva.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.