Foto: Ubicu pjevačice Jelene Marjanović čekao prevoz na glavnom putu
Beograd - Ubica Jelene Marjanović najvjerovatnije je pobjegao s mjesta zločina na nasipu preko njive do glavnog puta, gdje ga je čekao prevoz, saznaju srpski mediji.
Policijski pas koji je doveo inspektore do kanala u kojem se nalazilo Jelenino tijelo iznenada im se otrgao i otrčao nekoliko stotina metara dalje.
- Došao je do glavnog, asfaltiranog puta i tu se zaustavio. Pretpostavlja se da je ubica tu imao obezbeđen prevoz - rekao je izvor iz istrage.
Policija je u nedjelju u Crvenki ponovo ispitivala mještane.
- Do sada je privedeno više desetina građana. Građani se prisećaju kobnog dana, te ima slučajeva gde na ponovnom ispitivanju iznesu neke detalje koji su im se u prvi mah činili nevažnim ili su ih zaboravili - ispričao je izvor iz policije.
Inspektori su razgovarali s biciklistima i ljudima koji posjeduju motocikle iz tog područja. Potraga za plavim automobilom koji su mještani viđali kod nasipa još uvijek je u toku. (Agencije)
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.