Foto: Na auto-putu kod Bubanj Potoka poginula dva mladića
BEOGRAD - Damjan Janićijević (22) i Miloš Marković (25) poginuli su juče u saobraćajnoj nesreći na auto-putu Beograd - Niš, nedaleko od Bubanj Potoka, prenijela je RTS, pozivajući se na policijske izvore.
Mladići su nastradali u automobilu marke "reno" koje je krećući se iz pravca Niša, zbog do sada nepoznatih razloga skrenulo na suprotnu traku auto-puta.
Prema informacijama sa lica mjesta, nesreća se dogodila 500 metara poslije naplatne rampe u pravcu Beograda, kada je vozilo izletjelo sa puta i udarilo u zaštitnu ogradu a zatim preletjelo na suprotnu kolovoznu traku i prevrnulo se na krov.
Mladići su prebačene na Urgentni centar u Beogradu gdje su preminuli od zadobijenih povreda.
Nesreća se dogodila oko pet časova i 30 minuta. Uzrok nesreće se ispituje. Zbog udesa, saobraćaj na auto-putu je bio obustavljen pola sata.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.