Nove dojave o bombama u školama u Bijelom Polju i Baru

Tanjug
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Nove dojave o bombama u školama u Bijelom Polju i Baru

BIJELO POLjE/BAR - Nove dojave da su postavljene bombe stigle su jutros u sve bjelopoljske škole kao i u dve u osnovne škole u Baru, "Blažo Jokov Orlandić" i "Meksiko".

Policija je, po protokolu u ovakvim situacijama, izdala naređenje da se škole evakuši nakon čega će uslediti antidiverzioni pregledi.
    
Tokom jučerašenjeg dana zbog novog talasa pretećih mejlova nastava nije održana u svim podgoričkim osnovnim i srednjim školama ali i u jednoj u Nikšiću.
    
Nakon prvih prijava o pretećim mejlovima, Ministarstvo prosvete je naložilo svim osnovnim i srednjim školama na teritoriji Podgorice i Zete da nastavu u popodnevnoj smjeni organizuju onlajn.
    
Iz Ministarstva su juče kazali da su odmah po dobijanju informacije pozvali sve osnovne i srednje škole i dali preporuku da učenici i zaposleni napuste školske objekte i o svim aktivnostima obavijeste Upravu policije, pišu podgoričke Vijesti.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.