Predsjednik GO SNSD Bijeljina stranačkim kolegama: Uzdržimo se

Srna
Predsjednik GO SNSD Bijeljina stranačkim kolegama: Uzdržimo se

BIJELjINA - Predsjednik Gradskog odbora SNSD-a Bijeljina Bojan Savić saopštio je da je hapšenje bijeljinskog gradonačelnika Ljubiše Petrovića bez potrebe podiglo tenzije u javnosti, te pozvao na očuvanje mira i stabilnosti.

"Događaji kao što su jučerašnji mogu biti izazovni za bezbjednost, a povjerenje u pravne institucije mora biti iznad ličnih emocija", istakao je Savić.

On je naglasio da SNSD neće dozvoliti da trenutna situacija ugrozi stabilnost zajednice, te pozvao sve sugrađane, prije svega članove i simpatizere SNSD-a da se u narednim danima uzdrže od bilo kakvih objava na društvenim mrežama, verbalnih rasprava ili sukoba.

"Pozivam vas da svojim ponašanjem budete primjer kako se politička odgovornost i dostojanstvo pokazuje u izazovnim trenucima", dodao je Savić.

Prema njegovim riječima, SNSD Bijeljina ostaje posvećen interesima građana i razvoju grada.

"Uvjeren sam da će nadležne institucije profesionalno i nepristrasno obaviti svoj posao, te da će istina izaći na vidjelo. Do tada, apelujem na sve da ostanete mirni i dostojanstveni", poručio je Savić.

Pripadnici Policijske uprave Bijeljina pretresli su juče, pod nadzorom Okružnog tužilaštva, službene prostorije u Gradskoj upravi Bijeljina, a nakon saslušanja u policiji gradonačelniku Bijeljine Ljubiši Petroviću određen je pritvor od 24 časa.

Povezane vijesti:

PROTEST U BIJELjINI: Traže oslobađanje Ljubiše Petrovića (VIDEO)

Ostaje li gradonačelnik Bijeljine u pritvoru

SNSD Bijeljina: Nema političke pozadine hapšenja Petrovića

Uhapšen gradonačelnik Bijeljine Ljubiša Petrović

U toku saslušanje gradonačelnika Bijeljine

Pretresi u Gradskoj upravi Bijeljina

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i Twitter nalogu.

© AD "Glas Srpske" Banja Luka, 2018., ISSN 2303-7385, Sva prava pridržana